MŁODA POLSKA DLA UKRAINY
3 marca 2014
DDTVN w GRUDZIĄDZU :)
4 marca 2014

Kolejny rekord pobity! Krosno zgotowało nam piękną niespodziankę  Dziękujemy bardzo! Jesteście cudownie nieobliczalni  Mamy nadzieję, że kolejni goście także Wam się spodobali :))) Szymek, lat 15, który dopiero od roku gra na gitarze! I Kasia (19), basistka, dla której wczorajszy koncert był pierwszym występem na scenie! To robi wrażenie..:))) Informacje odnośnie konkursu podaliśmy w poprzednim newsie.
Dziękujemy także Bogusiowi & Rodzinie! Za zaproszenie i legendarną już gościnność  Wasza popisowa pizza to absolutne mistrzostwo świata! Do za rok!

Rzeszów także zapłonął :)))) Pięknie dziękujemy Wam za przyjęcie i zadziwiającą reminiscencję z jesieni 2013 😀 Nasz antywojenny set nabrał u Was jeszcze większego znaczenia.. Na gitarze w Samaelu zagrał Kamil (17). I jak było widać po show jaki zrobił - scena jest mu pisana 🙂 Dzięki tradycyjne Pawłowi Stawarz i Ekipie Klubu za zaproszenie i gościnność a nagłośnieniowcom z RSC za profeskę. Trzymajcie się i do jesieni!
A teraz dwa dni przerwy przed kolejnym odcinkiem w którym pokrzyczymy w Bydgoszczy, Raciążu, Białymstoku i Gdańsku 😀 Zbierajcie siły 😉


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.