NOWE ZDJĘCIA W GALERII
7 stycznia 2009
Bębny Już Nagrane !
11 stycznia 2009

Witajcie!
Mamy dla Was tym razem bardzo dobre wieści. I to dwie 🙂

Na jedną z nich czekacie od dni kilku. Na drugą od lat trzech. 

I wiemy również, że to czekanie w obu przypadkach  było dość stresujące, ale znacie nas. Lubimy niespodzianki. Tak. Jesteśmy nieznośni. Ale już czas.

 

Panie i Panowie. Mamy zaszczyt przedstawić  Wam nowego perkusistę zespołu. A jest nim od dni kilku... (tu tremolo na werblu)... Darek Brzozowski, znany w kręgach szeroko pojętego metalu i rocka jako DARAY!!! Pałker Dimmu Borgir, Vesania oraz Black River.  

  

A tu macie jego profil na Youtube www.youtube.pl/daraydrummer

Większość  z Was wie już zapewne w tym momencie co to może oznaczać i jakie wynikają z tego implikacje...;) I macie rację 🙂

Ale o tym za chwilę, gdyż kolejną petardą jest to, że dzisiaj rozpoczął się czwarty dzień naszego pobytu w olsztyńskim Studio X )... gdzie rozpoczęliśmy wbijanie śladów perkusyjnych na NOWĄ PŁYTĘ!!! Tak. Czas już nadszedł. Okręt ruszył dalej poprzez srebrne odmęty i czarne fale szaleństwa. Na pokładzie z bosmanem Kiełbatronem i pod czujnym okiem admirała Karpa. Kapitanów jest pięciu. Jak pięciu czterech pancernych.

 

Ludzie... Dzięki za cierpliwość i wyrozumiałość. Jesteście absolutnie doskonali i wyjątkowi pod tym względem, ale  to Wiedzą już przecież wszyscy :))) !!!

Wierzymy głęboko i bezczelnie, że wynagrodzimy to oczekiwanie z nawiązką i nie będziecie zawiedzeni 🙂 O wszystkim co się dzieje będziemy informować teraz na bieżąco także zaglądajcie tu z całej siły i bez opamiętania!

A wracając do implikacji  wynikających z tego, że znów jest nas pięciu...  po prostu popatrzcie i posłuchajcie,  a zrozumiecie dlaczego lepiej to zrobić niż o tym czytać 😉

Oto fragmenty dwóch nowych piosenek w wykonaniu Daraya...

[youtube:http://www.youtube.com/watch?v=UG4sEl53T8k&rel=0]

[youtube:http://www.youtube.com/watch?v=V-DR85eyYP8]

Pozdrawiamy Was bardzo!
huntersi


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.