POZNAŃ
18 marca 2014
KIELCE WARSZAWA!!!
28 marca 2014

Sorry za opóźnienie w relacji z krakowskiego koncertu ale cały dzień wracaliśmy na Mazury, bez dostępu do sieci. No i nie ukrywamy - musieliśmy nieco się otrząsnąć i pozbierać Zacznijmy od tego, że Kraków ma swoją unikalną magię. Wielkie odkrycie - powiecie To fakt oczywisty, znany nie tylko historykom. Racja. Ale tylko na nasze koncerty przychodzącą samoodnawialne Smoki, które po zmieleniu się w naszej machinie antywojennej są w stanie następnego dnia wrócić do normalnego życia bez uszczerbku na życiu i zdrowiu Powiecie, że się przechwalamy? Pewnie! I co? Nie wierzycie? Łatwo się o tym przekonać. Wystarczy po prostu przyjechać i zobaczyć to, co się dzieje na i po takim koncercie. My w każdym razie dziękujemy Wszystkim i Każdemu z osobna za kolejne utwierdzenie nas w tym przekonaniu Za Wasze nieokiełznane szaleństwo i fantazję. Również za wsparcie odzieżowe w Imperium Diabła Dzięki temu staliśmy się w końcu wiarygodni, bo nikt nam chyba tak do końca wcześniej nie wierzył \m/ Na basówie w T.E.L.I.. pięknie Wam zagrała Paulina, która podobnie jak dzień wcześniej Sonia (wokal w Trumian Show) i Kasandra (gitara w Imperium Mæczety) na koncercie w Wiatraku udowodniły Wszem i Wobec, że potrafią potężnie zaczarować Dziękujemy Wam Drogie Panie, łamiecie stereotypy i o to chodzi! Podziękowania także bezwzględnie należą się Jankowi Malskiemu i Ekipie Klubu Forty Kleparz, za zaproszenie, zorganizowanie wszystkiego w perfekcyjny sposób i ugoszczenie godne Królów, znaczy Imperatorów 😀
A od czwartku ostatni odcinek trasy czyli KIELCE / WARSZAWA / ŁÓDŹ i SZCZYTNO!!! Liczymy na Państwa i Finał Nie Z Tej wZiemi 🙂

Zabrze...
Co my tu będziemy opowiadać. Popatrzcie na fotki.. No dobra. Trochę opowiemy Powtórka z jesieni? Stanowczo za mało powiedziane. Totalna masakra? Lepiej, ale jeszcze nie to. Rzeźnia? Destrukcja? Pandemonium? Apokalipsa? E tam.. Nadal mało. Nie da rady. Nie tym razem 😀 Wy, Ludzie Południa, to się potraficie zabawić, nie? 😉 Chcielibyśmy się Wam bardzo za to ukłonić, ale powypadały nam kręgi szyjne. Coś powiedzieć sensownego. Ale jak? Struny głosowe pozrywane kompletnie. Coś Wiecie w tym temacie?? Pozostaje nam zatem słowo pisane. Wygląda na to, że Zabrzański Show zostanie zapisany na kartach historii jako wstępny Koniec Świata, Który Znamy. DZIĘKI!!! Ku chwale rokendrola Panie i Panowie! Dzięki tradycyjne dla Bożeny, Janusza i Ekipy Wiatracznej. Za wszystko:)

Oznajmiamy WszemiWobec, że Lublin spłonął doszczętnie.
Z Graffiti pozostał proch i zgliszcza Walka była przepiękna a Wasze szaleństwo osiągnęło w zenicie niespotykane jak dotąd rozmiary 😀 Widok ze sceny był naprawdę imponujący. Na pianie w "Osiem" zagrała z nami Gosia i trzeba przyznać, że zrobiła to z klasą :)))) Trzeba też przyznać, że miała w Was potężne wsparcie! Pozdrawiamy Cię bardzo! Podsumowując - jesteśmy z Państwa dumni!
Podziękowania dla Łukasza i Ekipy Klubu! Za zaproszenie i gościnność i do zobaczenia na jesieni!

Dzięki za Olsztyn!!!
Warmińsko-Mazurska masakra miłą łańcuchową stała się faktem Trzeba przyznać, że pod sceną było nawet bardziej gorąco niż jesienią Uważajcie na siebie i zapraszamy wszystkich olsztyniaków za tydzień do Szczytna na ostatni koncert trasy Dziękujemy Mariuszowi i przesympatycznej Ekipie Nowego Andergranta za zaproszenie i gościnność!

Foty: Maliniak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.