KRÓLESTWO vs. IMPERIUM
4 października 2014
medeis
REEDYCJE MEDEIS & REQUIEM + KOSZULKA TRASOWA
30 października 2014

PIĘKNIE :)))))) DZIĘKUJEMY!!!! Wierzymy, że nie zawiedliśmy oczekiwań Dlatego opinie mile widziane Setlista? Kantata? Z naszej strony szczere ukłony! Wrocławska MOC niedoopisania Jak zawsze zresztą. Pragniemy do Was wrócić Jak najszybciej. Może nawet w styczniu Jak słusznie przypominacie od ponad dwóch lat nie graliśmy przecież w klubie. Wracając do wczoraj jeszcze - super, że zostaliście po koncercie i poczekaliście aż się osuszymy i przyjdziemy do Was. Jak zwykle postaramy się po każdym koncercie trasy zrobić to jak najszybciej. Tradycyjnie dziękujemy Jakubowi, Kamili, Karolinie i ich Ekipie Organizacyjnej oraz Nagłośnieniowcom o Oświetleniowcom z Pogoart i NH Projekt! Za zaproszenie, profesjonalizm i super organizację! Granie z Wami to sama przyjemność Kłaniamy się Wojtkowi & Turbo i Romkowi & KATowi. Wielkim zaszczytem było z Wami zagrać na jednej scenie. Wychowywaliśmy się na Waszej Muzyce, jesteście nam bardzo bliscy i jesteśmy przeszczęśliwi ze spotkania! 3majcie się i do zobaczenia!
Specjalne podziękowania dla Mariusza Pardo & Kantaty!!! Następny wspólny koncert w Warszawie i dzień później w Krakowie w którym również hukniemy wspólnie pierwszy raz :)))

Od następnego odcinka będziemy mieli na trasie także dwupak Królestwo vs. Imperium w promocji trasowej. Okazało się, że przedsprzedaż wyczerpała przygotowany nakład i niestety nie wyrobiliśmy się na Wrocław, za co przepraszamy. Już opanowaliśmy sytuację.

W kolejnym odcinku zmierzymy się w RZESZOWIE, BIAŁYMSTOKU I OLSZTYNIE!!!
Jak nie przyjdziecie to naślemy na Was naszego prywatnego Anioła Zagłady. Jego zdjęcie poniżej także drżyjcie!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.